Konie Arabskie

Rok 2008 był dla mnie owocny w sukcesy jeździeckie nie tylko w damskim siodle. Zajęłam się treningiem koni arabskich. Brałam udział i wygrywałam na trenowanych przeze mnie ogierach ze stadniny koni Janów Podlaski: Eskulap, Salero, Album i Metropolis NA Największym moim sukcesem było zdobycie tytułu Mistrza Europy w Mistrzostwach Europy dla koni Arabskich w Stadl Paura w Austrii.
Wygrałam złoty medal i tytuł European Champion 2008 Classic Pleasure na ogierze Metropolis ...
... i srebrny medal z tytułem Reserve Champion 2008 Traditional Arabian Riding też na ogierze Metropolis.
Inne, trenowane przeze mnie janowskie konie, zakwalifikowały się do finałowych konkursów, a para ogier Album i Artur Bieńkowski zdobyła brązowy medal w Traditional Arabian Riding i czwarte miejsce w Classic Pleasure.

W 2009 r. wzięłam udział w I Mistrzostwach Polski dla koni Arabskich w Janowie Podlaskim. Na klaczy Cytra hod. Pana Stanisława Bukowskiego z Milanówka wygrałam srebrny medal w klasie Pleasure w strojach arabskich ( w konkursie finałowym 1miejsce ) , oraz medal brązowy w klasie Pleasure w Polskich Strojach Historycznych. Miałam też 4 miejsce w Classic Pleasure ( konkursie finałowym 2 m.)
na og. Eol ( Gazal Al. Shaqab – Eutona/ Etogram, hod S.K Janów Podlaski) na og. Eol ( Gazal Al. Shaqab – Eutona/ Etogram, hod S.K Janów Podlaski)
W 2009 r ponownie wystartowałam w Mistrzostwach Europy dla koni arabskich, tym razem na og. Eol., hodowli i własności S.K. Janów Podlaski. Jak już pisałam zdobyłam złoty medal w konkurencji Side Sadle Classic Plaeasure, oprócz tego brązowy medal w klasie Traditional Arabian Riding i 2 razy top five w Classic Pleasure i Type and Conformation – pokaz w ręku.
MPKA 2010
2010 II Mistrzostwa Polski dla koni Arabskich
• Srebrny medal w klasie Pleasure w strojach arabskich (na klaczy Dejanira),
• Srebrny medal w klasie Pleasure w Polskich Strojach Historycznych (na ogierze Ekier)
• Brązowy medal w ujeżdżeniu (na klaczy Cytra),
• Brązowy medal w Classic Pleasure ( na ogierze Ekier)
V Jesienny Pokaz w Janowie Podlaskim 2010
2010 Janów Jesienny Pokaz Koni:
• II miejsce w klasie Polskie Stroje Historyczne – w kategorii klaczy - Cytra
• III miejsce w klasie Classic Pleasure – w kategorii ogiery - Ekier
• IV miejsce w klasie Native Costume – w kategorii ogiery - Ekier
• V miejsce w klasie Polskie Stroje Historyczne – w kategorii ogiery – Ekier


licznik: 027517
© DamaDana 2010